1397/3/22 سه‌شنبه در کمیته برنامه ریزی شهرستان صورت گرفت: افزایش اعتبارات تملک دارایی کتابخانه های عمومی قوچان در جلسه کمیته برنامه ریزی قوچان سهم اعتبارات کتابخانه های عمومی شهرستان افزایش یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قوچان،به همت رئیس اداره کتابخانه های عمومی و  و موافقت فرماندار سهم اعتبارات تملک دارایی کتابخانه های عمومی شهرستان افزایش یافت.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی قوچان گفت: در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که روز دوشنبه 21/3/97 در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به کتابخانه در حال تعمیر آیت الله عطاردی و اعتبار اندک اختصاص داده شده و نیز نیاز شهرستان به راه اندازی کتابخانه سیار تقاضای افزایش اعتبارات مطرح شد که با موافقت فرماندار اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال به درخواستهای مطرح شده اختصاص داده شد.

بهاره قاسمی ادامه داد: ساختمان کتابخانه آیت الله عطاردی شهرستان در حال تکمیل می باشد و برای تجهیز کتابخانه از محل اعتبارات قید شده در سال 97 اقدام خواهد شد.

وی یادآورشد: فقدان کتابخانه سیار در شهرستان نیز جهت خدمات دهی با روستاییان عزیز احساس می شد که در مناسبتهای مختلف این نیاز بیان گردیده بود لکن به دلیل عدم وجود اعتبار اقدامی صورت نمی گرفت  که خوشبختانه به همت فرماندار محترم این برنامه در سال جدید رقم خواهد خورد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 97
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما