روز هلال احمر
عضویت مدیرکل
1397/2/26 چهارشنبه در مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر صورت گرفت، اهدای کارت عضویت سازمان داوطلبین به مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر کارت عضویت سازمان داوطلبین جمعیت هلال احمر به مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر کارت عضویت سازمان داوطلبین جمعیت هلال احمر به مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی اهدا شد.

دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در حاشیه مراسم جشن بزرگداشت هفته هلال احمرگفت: ویژه برنامه‌های هفته هلال احمر از ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت ماه در قالب ۱۲ برنامه و سرفصل در سطح کشور و استان اجرا شد و از برترین‌های هر حوزه نیز تقدیر به عمل آمد و سطح کمی و کیفی خدمات ارائه شده بسیار نزدیک بود و در این مراسم از تلاش‌ها و زحمات اعضا، کارمندان، امدادگران، نجاتگران، جوانان و داوطالبان برتر تقدیر به عمل می‌آید.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نیز در این خصوص گفت: هلال احمر یکی از نهاد های فرهنگی عام و مردمی است که ظرفیتهای فراوانی برای همکاری و مشارکت با کتابخانه های عمومی دارد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان ادامه داد: با توافقاتی که انجام گرفته است در سال جاری همکاری و مشارکت بیشتری مابین جمعیت هلال احمر و کتابخانه های عمومی در برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی انجام خواهد شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 182