دبستان حضرت رقیه تربت حیدریه
1396/12/22 سه‌شنبه در یک اقدام زیبای فرهنگی در تربت حیدریه، تمامی دانش آموزان دبستان شاهد حضرت رقیه عضو کتابخانه شدند ریاست اداره کتابخانه های شهرستان تربت حیدریه در راستای مصوبه انجمن از عضویت تمامی دانش آموزان دبستان شاهد دخترانه حضرت رقیه تربت حیدریه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های تربت حیدریه، ریاست اداره کتابخانه های تربت حیدریه در راستای مصوبه انجمن از عضویت تمامی دانش آموزان دبستان شاهد حضرت رقیه خبر داد.

مهدی  اولیایی ضمن اعلام این خبر افزود : در راستای اجرای مصوبه انجمن کتابخانه های عمومی استان و شهرستان مبنی بر عضویت حداقل 30 درصد دانش آموزان در کتابخانه های عمومی و با پیگیری و تلاش کتابداران شهرستان، در یک اقدام ارزشمند فرهنگی تمامی دانش آموزان دبستان شاهد دخترانه حضرت رقیه (س) تربت حیدریه در کتابخانه عمومی شهید بهشتی عضو شدند. در این اقدام که با تلاش مدیریت محترم دبستان خانم ناصری و کارکنان شهید بهشتی صورت گرفت 250 نفر از دانش آموزان این مرکز آموزشی عضو کتابخانه شدند و مقرر شد بقیه دانش آموزان نیز تا پایان سال نسبت به عضویت اقدام نمایند.

وی در ادامه ضمن قدردانی از این کار بزرگ و ارزشمند، مدرسه را کانون تحولات جامعه دانست و گفت: مدرسه مهمترین نهاد برای توسعه و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است و با اشاره به ظرفیت ها و امکانات مناسب کتابخانه های عمومی شهرستان، از عموم شهروندان بخصوص دانش آموزان دعوت کرد با الگو قراردادن این امر نیک در کتابخانه های عمومی عضو شده و از امکانات آنها استفاده نمایند.


 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 245