گرامیداشت روز جهانی کودک

سیستم گرمایشی کتابخانه امامزاده شعیب(ع)

دیدار با مدیر دفتر مطالعات فرهنگی
1396/7/20 پنجشنبه خبرهایی از کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار گرامیداشت روز جهانی کودک در کتابخانه های عمومی، انجام فعالیتهای عمرانی در کتابخانه امامزاده شعیب(ع) و دیدار سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان با مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب شهرستان از جمله خبرهای کتابخانه ای سبزوار در هفته جاری بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی سبزوار، گرامیداشت روز جهانی کودک در کتابخانه های عمومی، انجام فعالیتهای عمرانی در کتابخانه امامزاده شعیب(ع) و دیدار سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان با مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب شهرستان از جمله خبرهای کتابخانه ای سبزوار در هفته جاری بود.

حضورکتابداران سبزوار در مدارس به مناسبت هفته کودک

امسال نیز به همین بهانه کتابداران به مدارس رفتند و ضمن اجرای مسابقات متنوع و تشریح فعالیت های فرهنگی کتابخانه ویژه کودکان و نوجوانان، از دانش آموزان شرکت کننده در جشنواره رضوی تقدیر کردند.
کتابداران همچنین از معلمانی که در برگزاری نشست های کتابخوان مدرسه ای و جشنواره رضوی با کتابخانه های عمومی همکاری داشته اند با اهدای تقدیر نامه و کتاب تشکر و قدردانی نمودند.
اجرای این مراسم ها با استقبال مدیران و معلمان مواجه شده و در تعامل مدارس با کتابخانه ها بسیار موثر بوده است.

تجهیز کتابخانه عمومی امامزاده شعیب(ع) به سیستم گرمایشی

سهیلا دلبری مسئول کتابخانه شعیب ضمن اعلام این خبر گفت: طی گفتگوهای اینجانب با هیات امنای امامزاده در باب مسائل کتابخانه، در شهریور ماه جلسه ای با حضور فلاحی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی سبزوار و هیات امنای آستان مبارک امامزاده شعیب در کتابخانه برگزار شد که در مورد مسائل و مشکلات کتابخانه صحبت شد و قرار بر این شد که هیات امنای امامزاده مشکل گرمایشی کتابخانه را رفع نماید.

دلبری افزود: لذا با شروع فصل پاییز لوله کشی و نصب پکیج در کتابخانه انجام شد و 6 عدد رادیاتور 100پره جمعا به مبلغ 60 میلیون ریال توسط هیات امنای امامزاده نصب و راه اندازی شد.

مسئول کتابخانه امامزاده شعیب(ع)شعیب ادامه داد: کتابخانه شعیب فعالیت ها و برنامه های متنوع و بیشماری در طی سال برای رده های مختلف سنی دارد که امسال با رفع مشکل گرمایشی، مطمئنا زمستان پرشور و گرمی را در کنار اعضا خواهیم داشت.

دیدار سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان با مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سبزوار

اسماعیل هاشم آبادی مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سبزوار در نشستی با فلاحی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی سبزوار به تشریح فعالیت های دفتر مطالعات جبهه فرهنگی سبزوار پرداخت.

در این نشست اسماعیل هاشم آبادی مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی سبزوار ضمن تشریح فعالیت های خود، به معرفی کتاب های منتشر شده و در حال انتشار توسط دفتر مطالعات جبهه فرهنگی سبزوار پرداخت.

کتاب هشت میلی متر از انقلاب، کتاب عکس شهدای سبزوار و کتاب مجله شامل همه حوادث و اتفاقات و فعالیت های دهه 60 سبزوار و چندید فیلم مستند که در جشنواره عمار برگزیده شده اند از جمله فعالیت های  دفتر مطالعات انقلاب اسلامی سبزوار است.

فلاحی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی گفت: به وجود جوانانی چون شما که مجدانه در صدد ثبت وقایع انقلاب و دفاع مقدس هستند افتخار می کنیم.

فلاحی افزود: مستند سازی کاری حساس است که نیاز به دقت و اطلاعات بالای مستندساز دارد و فعالیت های این دفتر حاکی از توانایی بالای شماست.

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی سبزوار ادامه داد: در جریان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، حوادث بسیاری در سبزوار رخ داده و دلاور مردان بیشماری از این شهر برخاسته اند که ثبت و انتشار آن حوادث  و دلاورمردیها اکنون توسط پرسنل دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سبزوار به خوبی در حال انجام است.

فلاحی اظهار کرد: اداره کتابخانه های عمومی  با اجرای فعالیت های مختلف فرهنگی از جمله نشست کتاب خوان انقلاب اسلامی، رونمایی کتاب، مسابقه کتابخوانی و ... تمام تلاشش را در معرفی آثار دفتر مطالعات انقلاب اسلامی به مردم سبزوار و کشور خواهد کرد.
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 16
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما