کتابخانه  شهید هاشمی  نژاد
کتابخانه گردی

کتابخانه  شهید هاشمی نژآد
1396/12/21 دوشنبه کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد مشهد در روز کتابخانه گردی همزمان با 17 اسفندماه، روز ملی کتابخانه گردی، و ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) جمعی از مسئولین، فعالان فرهنگی و عموم مردم از کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مشهد، همزمان با 17 اسفندماه، چهاردهمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و روز ملی کتابخانه گردی، جمعی از مسئولین، فعالان فرهنگی و عموم مردم از کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بازدید کردند. همچنین به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا(س)، برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه برگزار شد.

در 17 اسفندماه و همزمان با سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، برنامه کتابخانه گردی در کتابخانه شهید هاشمی نژاد برگزار شد و جمعی از مسئولین، فعالان فرهنگی و عموم مردم از کتابخانه بازدید کردند. محمدپناه معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش ناحیه پنج، حسینی، ترابی و تاجیک مسئولین کانون های فرهنگی ناحیه پنج و مهدیزاده مسئول بهداشت این ناحیه از جمله افرادی بودند که در روز ملی کتابخانه گردی از بخش های مختلف کتابخانه شهید هاشمی نژاد بازدید کردند. در این برنامه فعالیت ها و خدمات کتابخانه برای این افراد شرح و تفصیل داده شد. 

برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)

همچنین به همت کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد، در ایام ولادت حضرت زهرا(س) و هفته تکریم مقام زن و روز مادر، فعالیت های متنوعی برنامه ریزی و اجرا شد. برپایی نمایشگاه کتاب، برنامه معرفی کتاب و برگزاری زنگ انشاء با عنوان نامه ای برای مادر در مدرسه غزالی و بازدید از کتابخانه که با استقبال پرشور دانش آموزان روبرو شد، از جمله این برنامه ها بود.
 
تهیه تراکت سخنان حضرت زهرا(س) و معرفی کتب ایشان به اعضاء نیز دیگر فعالیتی بود که در این ایام پر خیر و برکت انجام پذیرفت.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 258