هفته نیروی انتظامی


1396/7/20 پنجشنبه در کتابخانه های عمومی حضرت محمد(ص) مشهد ریزه و شهید مطهری کاریز تایباد انجام شد، برنامه های فرهنگی همزمان با روز کودک و هفته نیروی انتظامی همزمان با روز جهانی کودک و هفته نیروی انتظامی برنامه هایی با همین موضوع در کتابخانه های عمومی حضرت محمد(ص) مشهد ریزه و شهید مطهری کاریز تایباد انجام شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تایباد، همزمان با روز جهانی کودک و هفته نیروی انتظامی برنامه هایی با همین موضوع در کتابخانه های عمومی حضرت محمد(ص) مشهد ریزه و شهید مطهری کاریز تایباد انجام شد.

برنامه های  هفته  ملی کودک و نیروی انتظامی در کتابخانه شهید مطهری کاریز

به مناسبت هفته نیروی انتظامی غیاسی  بخشدار ، سالاری رئیس اداره کتابخانه ها و اعضای شواری شهر کاریز با حضور در فرماندهی نیروی انتظامی شهر کاریز و اهداء چند کتاب به آقای اسدیان فرمانده پاسگاه از زحمات آنها تشکر کردند.

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته ملی کودک؛بازدید نونهالان مهد ستایش از کتابخانه و برگزاری مسابقه نقاشی، اهدا جوایز به برندگان آن و عضویت رایگان و بازدید نونهالان مهد گلبرک از کتابخانه و برگزاری مسابقه نقاشی، اهدا جوایز به برندگان آن  و قصه گویی توسط خانم عباسی از دیگر برنامه ها با این مناسبتها بود.

جلسه قصه خوانی با حضور کودکان در کتابخانه حضرت محمد(ص) مشهدریزه
 
در این برنامه جمع خوانی، بخش هایی از کتاب قصه های شب قرآنی نوشته اثنین خان ثانی و ترجمه نورقربانی توسط مهشید محمودی یکی از اعضای کودک کتابخانه جمع خوانی شد.

مجیدی افزود: کودکان کتابخانه در انتهای جلسه درخواست تکرار مجدد جلسه جمع خوانی را در هفته های آتی داشتند. امید است که فرهنگ کتابخوانی از کودکی در بین جوامع ما مستحکم شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 20
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما