1396/6/21 سه‌شنبه نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه روستای برزنون بازدید کرد دکتر گرمابی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه شیخ عطار نیشابوری روستای برزنون بازدید کرد به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور ازبازدید دکترگرمابی نماینده مردم نیشابور و شهر فیروزه در مجلس شورای اسلامی به همراه  طالبی بخشدار سرولایت و شاد رئیس آموزش و پرورش منطقه سرولایت از کتابخانه شیخ عطار نیشابوری روستای برزنون خبر داد.

محمدرضا مقدم پاشا ضمن اعلام این خبر گفت:دکتر گرمابی ضمن دیدار با مسئول این کتابخانه از بخش های مختلف کتابخانه مانند سالن مطالعه، بخش امانت، مخزن کتاب، بخش کودک و نوجوان بازدید نمود و از نزدیک در جریان مشکلات و به ویژه کمبودهای این کتابخانه  قرار گرفت.

وی ادامه داد: در حاشیه این دیدار  نیزگزارشی از فعالیت های این کتابخانه توسط آقای برزنونی مسوول کتابخانه به دکتر گرمابی  ارائه شد.

در پایان این بازدید، دکتر گرمابی ضمن تاکید بر ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی در زمینه اعطای بن کتاب به این کتابخانه قول مساعد داد.
 
گفتنی است کتابخانه عمومی شیخ فریدالدین عطار نیشابوری برزنون درشهریور سال 1395 در هفته دولت افتتاح  شده است و در حال حاضر 500 عضو فعال دارد.

استقبال روستاییان از کتابخانه بسیار خوب بوده است و خوشبختانه در حال حاضر کتابخانه عطار پایگاه مهم فرهنگی روستا محسوب می شود.

پیشتر دکتر گرمابی از کتابخانه دکتر شریعتی نیشابور که به عنوان قدیمی ترین کتابخانه نیشابور مشغول  فعالیت است نیز بازدید انجام داده است
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 19
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما