کتابخانه ایت الله کاشانی
گرامیداشت دهه فجر
1396/11/24 سه‌شنبه با انجام 10برنامه فرهنگی صورت گرفت، گرامیداشت دهه فجر درکتابخانه آیت الله کاشانی تربت حیدریه مسئول کتابخانه آیت الله کاشانی از برگزاری 5 برنامه فرهنگی به مناسبت ده مبارک فجر در این کتابخانه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تربت حیدریه، مسئول کتابخانه آیت الله کاشانی از برگزاری 10 برنامه فرهنگی به مناسبت دهه مبارک فجر در این کتابخانه خبر داد.

مومنی در ادامه گفت: دهه مبارک فجر مظهر اقتدار ملت ایران است و ما باید همیشه در این ایام با برگزاری برنامه های فرهنگی در کتابخانه ها خاطرات انقلاب را برای قشر کودک و نوجوان که این وقایع را از نزدیک لمس نکرده اند زنده نگه داریم . در این راستا کتابخانه ی آیت الله کاشانی با برگزاری برنامه های متنوع از قبیل : نصب بنر و پرچم ، برگزاری نمایشگاه کتاب ، آذین بندی کتابخانه ، برگزاری جلسه قصه خوانی ویژه کودکان و نشست کتابخوان مدرسه ای از کتب ویژه انقلاب حال و هوای انقلابی در کتابخانه بوجود آورد.

قصه گویی ویژه کودکان در دهه فجر

در این جلسه که با همکاری خانم اکرم عطائیان نویسنده تربتی انجام شد، کتاب شاه رفت نوشته حمید رضا شاه آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان به زبان ساده و روان برای کودکان روایت شد.

نشست کتاب خوان مدرسه ای ویژه دهه فجر در مدرسه ابتدایی ثامن

در این نشست که در مدرسه ابتدایی ثامن به همت دبیر مربوطه خانم عصمت مومنی برگزار شد تعداد شش کتاب با موضوع انقلاب به شرح ذیل ارائه شد:

"درود بر برادر ارتشی " نوشته حمید رضا شاه آبادی / ارائه توسط زلفا سعیدی ( دانش آموز )

" آن جمعه " نوشته حمید رضا شاه آبادی / ارائه توسط آرمیتا اشرفی ( دانش آموز)

" شاه رفت " نوشته حمید رضا شاه آبادی / ارائه توسط ستایش کاشف ( دانش آموز)

" نیمکتهای پاییزی " نوشته حمید رضا شاه آبادی /ارائه توسط مینا مختاری ( دانش آموز)

" آن جمعه " نوشته حمید رضا شاه آبادی / ارائه توسط زهرا یوسف پور ( دانش آموز )

" نماز سبز " نوشته حمید رضا شاه آبادی / ارائه توسط نجمه شجاعی مقدم ( دانش آموز)

در پایان از تمامی دانش آموزان شرکت کننده در نشست تقدیر شد.


 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 242