اداره کل خراسان رضوی
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
اخبار
اخبار آزمون
اخبار شهرستانها
ایمیل همکاران
پیام مدیرکل به مناسبت روز عید فطر
پیشنهادات
تصوير ها
تصوير ها
تصوير ها
تصوير ها
جستجو
حکایت
در آيينه مطبوعات
رويدادها
زمان ديجيتال سرور
سایتهای سازمان
سایتهای مرتبط
سر خط اخبار
طرح خلاقان برتر
فايل ها
کارتون کتاب
گزارش تصویری
گزارش فرهنگی
گزیده اخبار
لیست لینک تصاویر
متون عمومی
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
معرفی کتاب
مقالات
منو
منو
منو
نظر خواهي
نظر خواهي
واحد آموزش و پژوهش
وب سایت شهرستان ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود كاربران
ورود كاربران
تودیع و معارفه
1396/10/23 شنبه تکریم و معارفه در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بردسکن مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی بردسکن با حضور مدیر کل کتابخانه های استان، در محل فرمانداری بردسکن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بردسکن، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی بردسکن با حضور مدیر کل کتابخانه های استان، در محل فرمانداری بردسکن برگزار شد.


در این دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان چشم انداز کتابخانه های عمومی شهرستان بردسکن را مطلوب ارزیابی کرده و همچنین بیان فرمودند کتابخانه های شهرستان طی چند سال اخیر تحول و توسعه خوبی داشته است.

حسین اکبری از واگذاری کتابخانه در حال ساخت بردسکن به بنیاد برکت اشاره و خاطرنشان شد این پروژه که چندین سال است به دلیل کمبود اعتبارات در حالت اسکلت آهن رها شده بود، عملیات اجرایی آن با پیگیری های انجام شده به بنیاد برکت داده شد که در آینده نزدیک مناقصه آن برگزار و با اعتبار 240 میلیون تومان توسط بنیاد برکت آغاز می شود.

در این جلسه ضمن تقدیر و تجلیل از زحمات شایسته آقای رضا حاتمی رئیس پیشین اداره کتابخانه های عمومی طی حکمی مهدی زارعی به عنوان سرپرست جدید شهرستان معرفی و منصوب شد.

 علی نیا فرماندار این شهرستان ضمن تشکر از اهتمام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان به امور کتابخانه های شهرستان افزود: شهرستانی پویا و زنده است که با کتاب و رسانه انس داشته باشد که بردسکن در این دو حوزه موفق عمل کرده است. همچنین ایشان خاطر نشان کرد مدیری در حوزه کاری خود موفق است که خلاقیت و صداقت داشته باشد.

پس از این مراسم مدیر کل کتابخانه های عمومی استان از کتابخانه در حال تحویل شهر انابد، کتابخانه در حال ساخت شهر بردسکن، کتابخانه در حال ساخت روستای شفیع آباد و همچنین کتابخانه استاد احمد آرام بردسکن و کتابخانه استاد احمد گلچین معانی شهرآباد بازدید نمودند.  

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما