اداره کل خراسان رضوی
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
اخبار آزمون
اخبار شهرستانها
ایمیل همکاران
پیام مدیرکل به مناسبت روز عید فطر
پیشنهادات
تصوير ها
تصوير ها
تصوير ها
تصوير ها
جستجو
حکایت
در آيينه مطبوعات
رويدادها
زمان ديجيتال سرور
سایتهای سازمان
سایتهای مرتبط
سر خط اخبار
طرح خلاقان برتر
فايل ها
کارتون کتاب
گزارش تصویری
گزارش فرهنگی
گزیده اخبار
لیست لینک تصاویر
متون عمومی
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
معرفی کتاب
مقالات
منو
منو
منو
نظر خواهي
نظر خواهي
واحد آموزش و پژوهش
وب سایت شهرستان ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود كاربران
ورود كاربران
دهه فجر

دهه فجر
1396/11/24 سه‌شنبه کتابخانه علامه جعفری کلات دهه فجر را با برنامه های ویژه فرهنگی سپری کرد به همت کتابخانه علامه جعفری، برنامه های فرهنگی و کتابخوانی ویژه انقلاب در ایام مبارکه دهه فجر برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کلات، غلامی مسئول کتابخانه علامه جعفری، از نمایش کتب طرح کتابخوان ماه ، نمایشگاه کتب انقلاب، مسابقات روزنامه دیواری انقلاب،مسابقه ساخت کارت پستال زادگاه من،  نشست های کتابخوان مدرسه ای و کتابخوانی و برنامه های دیگر در دهه فجر خبر داد.

غبار روبی مزار شهدا و شرکت در افتتاحیه طرح های فرهنگی

کتابداران نیز همچون عموم دوست داران انقلاب درمراسم غبارروبی مزار شهدای شهرستان ونیز افتتاحیه طرح های فرهنگی این ایام با حضور خود ضمن ارج نهادن به مقام شامخ رهبر کبیر انقلاب و شهدای انقلاب، یاد و خاطره ی آن روزهای انقلاب را زنده نگه می دارند.

آذین بندی فضای کتابخانه و نمایشگاه عکس انقلاب

همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر، آذین بندی و آراستگی فضای کتابخانه، نصب روزشمار دهه فجر انقلاب و نیز نمایشگاه عکس انقلاب برای دید علاقمندان و مراجعان و آشنایی بیشتر با وقایع بهمن سال 57 صورت پذیرفت.

نمایش کتب طرح کتابخوان ماه و نمایشگاه کتب انقلاب

کتاب‌خوان بهمن ماه با معرفی ۴ اثر در حوزه‌های کودک، خانواده و انقلاب اسلامی ارائه شده است؛ که بر این اساس «من نبودم دستم بود» نوشته لعیا اعتمادی از نشر جمال، «خانواده موفق» نوشته زهرا رحیمی یگانه از نشر حدیث راه عشق، «لحظه‌های انقلاب» نوشته محمود گلابدره‌یی از نشر معارف و «سه شهید» نوشته حمید داوود آبادی از موسسه شهید حاج احمد کاظمی، به علاقه‌مندان مطالعه و کتابخوانی معرفی شد. همچنین نمایشگاه کتاب با موضوع انقلاب ،جهت بازدید علاقمندان دایر می باشد.

مسابقه روزنامه دیواری و مسابقه کارت پستال

مسابقه روزنامه دیواری باموضوع انقلاب و مسابقه ساخت کارت پستال معرفی زادگاه من، در حال برگزاری می باشد که طی بازدیدهای دانش آموزان مدارس در این دهه، زمینه ی اجرای برگزاری این مسابقات و تقدیم جوایز فراهم می باشد.

نشست جمع خوانی کتاب من نبودم دستم بود

نشست جمع خوانی و معرفی کتاب من نبودم دستم بود از سری کتاب های طرح کتابخوان ماه نیز در مهد آفتاب این شهرستان برگزار شد. در حاشیه برگزاری این نشست مسابقه نقاشی از داستان مربوطه توسط نونهالان و اهدای جوایز به برگزیده ی نقاشی برتر نیز صورت پذیرفت.

مسابقه مشاعره

به مناسبت ایام الله دهه فجر مسابقه مشاعره انقلاب نیز در کتابخانه برگزار شد

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما