کتابخانه دکتر شریعتی نیشابور
1397/2/15 شنبه همزمان با روز جهانی کارگربرگزار شد، نشست تخصصی کتاب خوان در کتابخانه دکتر شریعتی نیشابور نشست تخصصی کتاب خوان ویژه روز کارگر در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور برگزار شد.

 بنا به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی نیشابور،  همزمان با روز جهانی کار و کارگر،نشست تخصصی کتاب خوان ویژه این روز با حضور تعدادی از بانوان کارگر شرکت تولیدی سایوا گستر درکتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور برگزار شد.

تبریزی کتابدار کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور با اعلام این خبر گفت:کارگران بازوان توانمند هر جامعه ای به سوی پیشرفت های علمی و صنعتی عستند و بدون شک تعالی و شکوفایی هرجامعه ای مدیون تلاش های خالصانه ایشان است و هر فعالیتی که در جهت ارتقای توانمندی های کارگران عزیزمان باشد شایشسته احترام و ارزش گذاری است.

وی ادامه داد: با هماهنگی های صورت گرفته با شرکت  سایوا گستر و با حضورتعدادی از بانوان شاغل در این مجموعه تولیدی، با هدف معرفی کتاب های مناسب دراین موضوع و شناخت بیشتر ارزش کار و حضور فعالانه کارگران در جامعه،  نشست کتاب خوان ویژه  روز کارگر در بخش مرجع کتابخانه شریعتی برگزار شد.

تبریزی حضور بانوان در میدان تولیدی کشور را بسیار ارزشمند دانست و افزود: ارزش کار و کارگر در دین و فرهنگ ما  برکسی پوشیده نیست و مفتخریم که بانوان جامعه ما نیز همپای با مردان  درسخت ترین  میدان های صنعتی و تولید کشور مشغول به کار و فعالیت هستند و امیدواریم به این قشر توجه بیشتری شود.

گفتنی است در این نشست کتاب های  روابط صنعتی،  روان شناسی کار و کارگر، کار مضاعف: ارزش کار و کوشش در اسلام و آینده خود را خلق کنید  توسط خانم ها فاطمه معدنی، معصومه کاظمی، زکیه گرمابی و اشرف سیدی معرفی شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 335