اختتامیه جشنواره رضوی
1396/7/20 پنجشنبه اختتامیه های کتابخانه ای جشنواره کتابخوانی رضوی(59) تقدیر از شرکت کنندگان جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه شهدای زیبد گناباد مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیبد شهرستان گناباد از برگزاری اختتامیه جشنواره کتابخوان رضوی همزمان با هفته کودک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد،مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیبد از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در این کتابخانه خبر داد.

در روز 16 مهرماه و بمناسبت روز جهانی کودک برنامه های مختلفی از جمله مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی، دعوت از دانش آموزان دبستان سعیده با حضور دبیران، مسابقه رنگ آمیزی با موضوع محرم، نمایشگاه تازه های کتاب کودک، قصه گویی توسط مسئول کتابخانه با عنوان کتاب "سگی که کتاب ها را دوست داشت" ویژه این روز و هم چنین روخوانی و جمع خوانی کتاب"علی اصغر شش ماهه"، پذیرایی و اهدای جوایز در محل کتابخانه برگزار شد.

حسین زاده افزود: مراسم ابتدا با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم توسط دانش آموز مهدی کارگر شروع و سپس مسئول کتابخانه ضمن تبریک این روز به حضار توضیحاتی راجب مسابقه کتابخوانی رضوی، هدف از برگزاری این جشنواره بخصوص در بین قشر کودک ارائه و از تمام شرکت کنندگان در این مسابقه تشکر نمود.

هم چنین پس از مسابقه رنگ آمیزی، کتاب های معرفی شده توسط مسئول کتابخانه برای کودکان قصه گویی و جمع خوانی شد. در پایان مراسم از برگزیدگان بخش کودک که 13 نفر بودند جوایزی به رسم یادبود اهدا شد. ضمنا از برگزیدگان بخش نوجوان و بزرگسال نیز تقدیر بعمل آمد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 26
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما