1396/6/23 پنجشنبه با پایان یافتن تعطیلات تابستانی باشگاه کتابخوانی کتابخانه علی آبادی نیشابور به کار خود پایان داد باشگاه های کتابخوانی کتابخانه زنده یاد مهندس یاسر علی آبادی با برگزاری برنامه های متنوع به کار خود پایان داد
به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، مسوول کتابخانه زنده یاد مهندس علی آبادی نیشابور از اتمام برنامه های باشگاه های کتابخوانی دختران و پسران این کتابخانه خبر داد.
اقدس ملانوروزی مسوول کتابخانه زنده یاد مهندس علی آبادی نیشابور با اعلام این خبر گفت:هدف از تاسیس باشگاه های کتابخوانی نوجوانان در کتابخانه ها و مدارس،  ایجاد محیطی شاد و مفرح با حضور نوجوانان به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشتی با کتاب است که به همین منظور دو باشگاه کتابخوانی ویژه دختران و پسران نوجوان در کتابخانه ما تشکیل شده است.
ملانوروزی گفت: اعضای باشگاه همگی از اعضای فعال کتابخانه هستند که حضور این بچه ها باعث شده است نوجوانان زیادی عضو کتابخانه و این باشگاه ها شوند
 وی ادامه داد: فعالیت های زیادی در این دو باشگاه انجام شده است که همگی توسط خود بچه ها و در محیطی دوستانه صورت گرفته است. خوانش کتاب های مخصوص رده سنی نوجوانان و برگزاری نمایش و تئاتر از کتاب خوانده شده، تهیه کاردستی مختلف، انجام آزمایش های علمی (- و موشک آبی با توجه به کتاب باهوش هاو ...)
 انجام بازی های ورزشی در پارک مجاور کتابخانه از مهم ترین کارهای صورت گرفته در باشگاه های ماست

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 22
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما