روز شهدا
1396/12/22 سه‌شنبه پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به مناسبت 22 اسفند روز شهدا، کتاب ماناترین ابزار در انعکاس فرهنگ ایثار و شهادت مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در پیامی ضمن گرامیداشت 22 اسفند روز شهدا از کتاب به عنوان ماندگارترین ابزار ثبت و انعکاس فرهنگ ایثار و شهادت یاد کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در پیامی ضمن گرامیداشت 22 اسفند روز شهدا از کتاب به عنوان ماندگارترین ابزار ثبت و انعکاس فرهنگ ایثار و شهادت یاد کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

                                                                                     بسم رب الشهداء و الصدیقین

22اسفند ماه، سالروز صدور فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و نامگذاری این روز به نام روز "بزرگداشت شهدا"، دوباره عطر و یاد مطهر گلگون کفنان عرصه جهاد و شهادت را در پهنه این مرز و بوم گستراند.

یقینا اقتدار ، امنیت و سربلندی نظام مقدس  جمهوری اسلامی ایران در دنیا مدیون ‏رشادت ها و ایثار گری های شهدای انقلاب اسلامی، 8 سال دفاع مقدس ومدافعان حرم است . مقام معظم رهبری چه زیبا فرمودند که "شهیدان خود، تجسّم شگفتی‌ها و زیبایی‌های دوران جهاد فی‌سبیل‌الله ‌اند."

 تقریظ معظم له بر بیش از 50 عنوان از کتب دفاع مقدس، مصباحی روشن در فراسوی فعالیتهای راهبردی این اداره کل خواهد بود و براستی چه نوری مقدس تر و ماناتر از "کتاب" برای انعکاس فرهنگ ایثار و شهادت.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا و ادای احترام و تواضع به مقام والای شهیدان ایران اسلامی، خصوصاً 17 هزار شهید استان، از خداوند متعال توفیق پیمودن راه این فرشته سیرتان آسمانی و حفظ و ترویج آرمان های ایشان در دفاع از انقلاب و ولایت دارم.

                                                                                                       علی اکبر سبزیان
                                                                                                             مدیرکل


بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 242