کتاب خوان نظیری
1397/4/31 يكشنبه با هدف گرامیداشت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، نشست کتاب خوان کودک و نوجوان در کتابخانه نظیری نیشابور برگزار شد نشست کتاب خوان با معرفی کتاب های ادبیات حوزه کودکان و نوجوانان در کتابخانه عمومی نظیری نیشابور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی نیشابور، با هدف معرفی ادبیات کودکان و نوجوانان و گرامیداشت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، نشست کتاب خوان کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی نظیری برگزار شد.

 حسن احمدی مسوول کتابخانه عمومی نظیری نیشابور با اعلام این خبر گفت:به منظور تکریم مقام نویسندگان ادبیات کودک به ویژه مهدی آذری یزدی و گرامیداشت روز ادبیات کودک و نوجوان، نشست کتاب خوان با معرفی کتاب های این حوزه در کتابخانه نظیری برگزار شد.

 وی ادامه داد:در این نشست کتاب های چهره های ادبیات کودک، داستان کوتاه، قصه های قبل از غذا و جودی مشهور می شود توسط  آقایان امیر مهدی اقبالی، رسول رضوانی، محمد عبدالله آبادی و محمد طاهری معرفی شد.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به اهمیت کتابخوانی در دوران کودکی و تاثیر آن در بزرگسالی، بخش کودک کتابخانه ها بیش از گذشته گسترش یابد.

گفتنی است بنا به پیشنهاد شورای فرهنگ عمومی ۱۸ تیر به عنوان روز رسمی ادبیات کودک و نوجوان در کشور اعلام شده است و این روز مقارن با روز درگذشت مهدی آذریزدی نویسنده و بازنویس خوب کشورمان است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 459