میز جشنواره
1397/4/20 چهارشنبه جشنواره کتابخوانی رضوی در نیشابور(5) میزجشنواره کتابخوانی رضوی در محل نماز جمعه با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی وسیره رضوی میز جشنواره کتابخوانی رضوی در محل نماز جمعه شهرستان نیشابور استقرار یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و سیره رضوی میز جشنواره کتابخوانی رضوی در محل امام زاده محروق نیشابور استقرار یافت.

محمدرضا مقدم پاشا سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با اعلام این خبر گفت:با حضورکتابداران اداره کتابخانه های عمومی نیشابور و به منظور تکریم ارباب رجوع، ترویج فرهنگ کتابخوانی، تبلیغ جشنواره بزرگ کتابخوانی و سیره مطهر رضوی،  میز جشنواره کتابخوانی رضوی در محل نماز جمعه نیشابور در بارگاه مطهر امامزاده محروق و باغ خیام استقرار یافت.

وی ادامه داد: تبلیغ جشنواره کتابخوانی رضوی، معرفی و نمایش کتاب های جشنواره، مسابقه نقاشی و توزیع تراکت و بروشورهای مسابقه از مهم ترین فعالیت های انجام شده بود و کتابداران به سوالات مراجعان نیز پاسخ دادند.

گفتنی است هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» در حال برگزاری است و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نشانی 
www.iranpl.ir و یا کتابخانه های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایند.


بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 187